Gerlangas - Plastikiniai langai, garažo vartai, aliuminio sistemos

01020304AluplastDeccoSalamanderWital Extrusion
Produkto aprašymas

Aluplast Intertec 85 mm yra pažangi langų profilių sistema, kuri dėl taikomų naujoviškų sprendimų užtikrina puikius techninius parametrus ir didelį komfortą naudojantis langais.
Šios sistemos profiliams būdingas laikui nepavaldus, klasikinis santūrių proporcijų dizainas, puikiai derantis su šiuolaikinėmis fasadų optikos formavimo tendencijomis. Speciali sąvaros konstrukcija leidžia taikyti paketų įklijavimo technologiją, dėl to galima sukurti stabilias dar didesnių matmenų langų konstrukcijas. Su žemai įleidžiamais 115 mm pločio profiliais galima maksimizuoti stiklo paketo paviršių, kad į pastatą patektų saugiau saulės šviesos. Įtaisius papildomą centravimo „peleką“, užsandarinantį lango konstrukciją per jo apvadą, buvo atskirta vadinamoji „sausa“ kamera, kurioje veikia vyriai. Izoliavus mechanizmus nuo išorės sąlygų gerokai pailgėja jų naudojimo laikas.
aluplast Intertec 85 yra geras pasiūlymas tiems, kurie ieško ne tik estetinių, bet ir energijos taupymo sprendimų.
Įrengimo gylis, kuris yra 85 mm, dalis kamerų staktose ir sąvarose, galimybė naudoti iki 51 mm storio stiklo paketus ir ištisinę centrinio sandarinimo sistemą garantuoja itin gerą šiluminę varžą. Pavyzdžiui, etaloninis vienvėris langas, 1230 mm pločio ir 1480 mm aukščio, įrengtas taikant sistemą aluplastIntertec 85, su stiklo paketu Ug=0,5 ir vadinamuoju distanciniu „šiltu“ rėmeliu, pasiekia Uw= 0,74 W/m2K vertės koeficientą.

icon
Profilio gylis
85 mm
icon
Profilio plotis
115 mm
icon
Kamerų skaičius
6
icon
Stiklo paketos storis
Iki 51 mm
icon
Stiklų skaičius pakete
3
icon
Lango šilumos laidumo koeficientas
Uf=1.0 W/m2K
Galimos spalvos
Balta
Balta
Auksinis ąžuolas
Auksinis ąžuolas
Makahony
Makahony
Riešutas
Riešutas
Pelkių ąžuolas
Pelkių ąžuolas
Tamsiai ruda
Tamsiai ruda
Pilka
Pilka
Tamsus ąžuolas
Tamsus ąžuolas
Privatumo politika2024 © Visos teisės saugomosSprendimas Kodmina
2024 © Visos teisės saugomos