Gerlangas - Plastikiniai langai, garažo vartai, aliuminio sistemos

01020304AluplastDeccoSalamanderWital Extrusion
Produkto aprašymas

Sistema energeto 8000 – tai unikalus sprendimas, kuriam būdingas didžiausias įrengimo gylis (85 mm), kompaktiški profilių matmenys, plastikinių sutvirtinimų Ultradur High Speed sistema ir trigubas sandarinimas. Tyrimų metu gautas profilių šilumos laidumo koeficientas Uf = 0,94 W/m2K rodo, kad šios sistemos langai puikiai tinka energiją taupančių ir pasyviųjų namų statybai. Tai patvirtina ir Rosenheim instituto išduotas sertifikatas.
Sistemoje įrengiami iki 51 mm storio energiją taupantys stiklo paketai, todėl šie langai pasižymi labai mažu šilumos laidumu.
Drąsus ir tobulų formų dizainas suteikia galimybę rasti originalius architektūrinius sprendimus. Sistema energeto 8000 – tai plati konstrukcinių variantų gama ir tarpusavyje derantys profiliai, o svarbiausia – laisvė rinktis tinkamiausią sprendimą.

Sistemai priskirta bandymais patvirtinta atsparumo įsilaužimui klasė WK2. Dėl plataus dekoratyvinės plėvelės pasirinkimo ir aliuminio gaubtelių sistemos asortimento galite išsirinkti bet kokį pageidaujamą lango spalvinį variantą.

icon
Profilio gylis
85 mm
icon
Kamerų skaičius
6
icon
Stiklo paketos storis
Iki 51 mm
icon
Stiklų skaičius pakete
3
icon
Lango šilumos laidumo koeficientas
Uf = 0.94 W/m2K
Galimos spalvos
Balta
Balta
Auksinis ąžuolas
Auksinis ąžuolas
Makahony
Makahony
Riešutas
Riešutas
Pelkių ąžuolas
Pelkių ąžuolas
Tamsiai ruda
Tamsiai ruda
Pilka
Pilka
Tamsus ąžuolas
Tamsus ąžuolas
Privatumo politika2024 © Visos teisės saugomosSprendimas Kodmina
2024 © Visos teisės saugomos